Meble kuchenne w nowoczesnym domu

Do nowoczesnego domu nie pasują klasyczne meble kuchenne, jaki meble więc wybrać do swojej kuchni? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Zarówno zewnętrzny wygląd domu jak i jego wewnętrzny wystrój powinny do siebie pasować. Co więc zrobić w sytuacji gdy nie podobają nam się nowocześnie wyglądające meble kuchenne z lakierowanymi frontami meblowymi a klasyczna kuchnia nie pasuje do wnętrza naszego domu? Rozwiązanie jest stosunkowo proste musimy znaleźć kompromis łączący nowoczesny wygląd z tradycyjnymi meblami kuchennymi. Rozwiązaniem tego problemu mogą być na przykład meble kuchenne posiadające białe blaty oraz drewniane lub fornirowane fronty meblowe.

Oto przykłady fornirowanych frontów meblowych do mebli kuchennych produkowanych przez firmę Stylfront:

Katalog frontów meblowych dostępny jest na stronie internetowej firmy Stylfront pod adresem:  http://www.stylfront.pl

Do mebli kuchennych wyposażonych w nowoczesne fornirowane fronty meblowe doskonale pasują również witrynki w aluminiowej ramce. Naturalnie do górnych szafek wiszących możemy zastosować także fronty fornirowane wyposażone na przykład w nowoczesny system podnośników do frontów meblowych oferowany między innymi przez firmę Blim.

AVENTOS HSDo frontu uchylno-nachodzącego

AVENTOS HSDo frontu uchylno-nachodzącego – więcej podobnych rozwiązań odnajdą Państwo na stronie: http://www.blum.com/pl/pl/

Sponsor: Styl – Meble kuchenne Gdańsk