Fronty drewniane

Fronty drewniane wykonywane są z różnych rodzajów drzew, głównie są to: dąb, buk, olcha, brzoza, czereśnia, jawor oraz jesion. Naturalnie rodzaj drewna z którego zostały wyprodukowane sprawia, że są one mniej lub bardziej odporne na uszkodzenia. Ma także duży wpływ na wygląd frontów. Jednak o ich ostatecznym wyglądzie decydują przede wszystkim rodzaje frezowań i kolor lakieru. Producenci frontów drewnianych prześcigają się w wymyślaniu ich kolejnych wzorów a szeroka paleta oferowanych odcieni lakierów i lakierobejcy sprawia, że możliwości wyboru jest wyjątkowo dużo.

Nie tylko w kuchni
Głównym przeznaczenie frontów drewnianych są meble kuchenne jednak równie dobrze prezentują się w salonie, kuchni a nawet łazience. Tak różnorodne zastosowanie forintów tego typu jest możliwe dzięki specjalnym lakierom, które dokładnie zabezpieczają drewno przed dzianiem wody i prawy wodnej.

Również w nowoczesnym wnętrzu
Fronty drewniane niesłusznie kojarzone są tylko z klasycznymi meblami. Dzięki nowoczesnej stylistyczne i wykorzystaniu specjalistycznych maszyn do obróbki drewna producenci oferują także dużą gamę frontów, które doskonale sprawdzą się w nowoczesnym wnętrzu. Dodając mu jednocześnie niepowtarzalnego piękna.